Hızlı Satış Çözümleri

Büfe – Bakkal – Kırtasiye – İhtisas Mağazaları (SpecialityShops)

Tepe Bilişim, dar alanda yoğun satış yapan perakende satış noktaları olan; Büfe, Bakkal, Kasap, Manav, Şarküteri, Unlu Mamul ve Pastane, Peynirci, Zeytinci, Akaryakıt İstasyonu Marketi, Kırtasiyeci, vb. işletmeler için, otomasyon donanımını derleyip toparlayan özel tasarım Kompakt Kasa Altlığı ve HillPos gibi ekipmanları da içeren, hızlı ve kolay satış yapan yazılımlarla desteklenmiş çözümler geliştirmiştir. Tüm otomasyon bileşenlerini (Yazar Kasa, Flip-top Para Çekmecesi, Kasa Terazisi/Check-out Scale, Barkod Okuyucu, Dokunmatik POS Terminali, EFT-POS Cihazı, PinPad, Yazıcı,vb.) 1 metre-kareden az bir alanda son derece verimli kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

Yapı Market (DIY : Do it Yourself Store)

Çelik Kapı, Davlumbaz, Klozet, vb. yükte ağır ürünleri içeren bu özel mağazalar için El Terminalleri veya Tablet PC gibi mobil cihazlarla siparişi toplamak ve tek kalemde faturasını kestirmek gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Aynı ürün için Toptan ve Perakende Fiyatlardan satış yapılabilmekte, fiş ya da fatura seçeneği kullanılabilmektedir.

 

Cash &Carry (Toptan Satış) Mağazaları

Palet, koli, kutu gibi büyük ambalajlarla toptan satış yapılan ve yoğun fatura kesilen işletmeler için özel konveyörlü kasa altlıklarıyla desteklenen hızlı ve kolay satış sağlayan çözümlerimiz de bulunmaktadır. Müşterinin iş hacmine göre farklı satış fiyatları kullanmak mümkündür.

 

Kantin

İster nakit ve kredi kartı gibi klasik ödeme tipleri, isterse ön-ödemeli (kontörlü) kartlar ile satış yapılan okul, fabrika kantinleri için çözümler mevcuttur. Ön Ödemeli Sistemlerde; öğrenci ya da işçiye ait karta kontör yüklenmekte, alışveriş sırasında düşülmektedir. Limit aşımında veya istendiğinde kart bloke edilebilmektedir.

 

Turnikeli Geçiş Sistemleri

Tepe Bilişim, bir çok konuda olduğu gibi Turnikeli Geçiş Sistemlerinde de konusunda uzman iş ortaklarıyla konsorsiyum kurarak barkod, QR Kod ile turnike açma, biletleme, geçiş raporlama, vb. konulara da kolay ve verimli çözümler sunabilmektedir.