Pramyt

 


PRAMYT Perakendecilik Çözümleri

Başlangıçta sadece MİKRO ERP Yazılımlarının çok şubeli zincir mağaza yönetimi konusundaki eksiklerini tamamlamak üzere tasarlanan ve Mikro veritabanıyla ilişkili Pramyt Yazılımları, zaman içinde her biri başka bir ihtiyacı karşılayan, tamamen bağımsız yapılarda olabilen bir seri çözüm ailesine dönüşmüş durumdadır.

 

PramytONLINE :

Perakende sektörü için tasarlanmış, Şube - Merkez ilişkisini kesintisiz sağlayan bir yazılımdır.
Mikro ticari yazılımlar ile entegre çalışabilen ve şubelerin tüm arka ofis ihtiyaçlarını görmesine olanak sağlayan bir yapı kurgulanmıştır.
Şube - Merkez entegrasyonu ile çok şubeli noktalarda anlık olarak işlemlerin merkeze aktarılmasını ve raporlanmasını sağlar.
Ticari yazılım - Şube, Pos Satış (Yazar Kasa) kanadı arasında köprü görevi yapan çok yönlü bir çözümdür.

 

PramytBRANCH :

Pramyt Şube Programı; Pramyt CENTER ve Merkez Ticari Yazlımı (Mikro, Logo, Vega, vb.) ile entegre çalışan, merkez tarafından izin verilen yetkilerde ticari programdan bilgileri kendi üzerine çeken,bu bilgileri analiz edip etiket basan,terazi ve yazarkasa dosyalarını oluşturup  aktaran,Online Kasa sayesinde pos kasalardan gelen satış verilerini anında raporlayabilen,anlık ürün bazlı fiş detaylı,müşteri detaylı,saat detaylı ve daha bir çok raporla zenginleştirilmiş bir yazılımdır.

Ayrıca Kasa Alma Modülü ile kasiyerlerin gün sonu işlemlerini kolayca takip edeceğiniz, bu kayıtları raporlayabileceğiniz ve merkeze aktarabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Müşteri kayıtlarını CRM’e girebilir kasaya aktarabilir ve raporlayabilirsiniz. Online Kasa sayesinde kasadan yapılan satışları anında Pramyt BRANCH ve PramytCENTER’e aktarıp raporlanması sağlanmaktadır.

Ayrıca merkez tarafından bildirilen fiyat değişikliği işlemlerinde şube kanadında uyarıcı olarak görev yapmaktadır. Online Kasa sayesinde anlık cironuzu görebilir, ayarladığınız parametrelerle gün sonu işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz.

 

PramytCENTER :

Online Kasa yazılımı sayesinde gelen satış verilerinin raporlanmasını, anlık olarak şubelerinizdeki ciroları  görmenizi sağlar.
İstediğiniz detaylarda raporlar alabilir dış ortamlara aktarabilirsiniz. (Excel, text, vb.) Fiyat değişikliğinin  sizin isteğinizle ve sizin istediğiniz şubelere gitmesini sağlayabilirsiniz.

Şubelerce girilen kasa işlemlerini toplu bir şekilde kontrol edip ödeme ve harcamaları ticari yazılımınıza

entegre edebilirsiniz. Kasiyerlerin fiş iptalleri, ürün iptalleri vs. işlemleri toplu veya mağaza detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ticari programınızda bulunmayan çeşitli raporlara Pramyt CENTER sayesinde ulaşabilirsiniz. Müşteri kayıtlarını girerek CRM programı olarak da kullanabilirsiniz.

Müşteri kayıtlarının şubelere ve yazar kasalara aktarılmasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Stok seçimli fiş detaylı rapor ile seçtiğiniz ürünün hangi fişlerde kaç defa veya hangi müşteriye satıldığını görebilir, ilgili fişin tamamını aynı anda raporlayabilirsiniz.

 

PramytSHOP :

Satış Noktalarının Dokunmatik PC-POS Terminalleri ile hızlı satış yapmalarını sağlayan bir Satış Yönetimi paketidir. Bir yazar kasanın tüm fonksiyonlarını içerdiği gibi direkt PLU tuşları veya Grup Tuşları ile bir ürün veya müşterinin hızlı çağrılmasını, Ödeme Tipleri tuşları ile parçalı ödeme dahil işlemlerin süratle yapılmasını sağlar. Anlık Kasa ve Kasiyer Raporları almak, hemen her türlü ERP ile entegre etmek mümkündür.

 

PramytPOS :

Satış Noktalarının mali onaylı YN ÖKC (Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz) ler ile hızlı satış yapmalarını sağlayan, GMP3 Protokolüne sahip bir Satış Yönetimi paketidir. Bir yazar kasanın tüm fonksiyonlarını içerdiği gibi direkt PLU tuşları veya Grup Tuşları ile bir ürün veya müşterinin hızlı çağrılmasını, Ödeme Tipleri tuşları ile parçalı ödeme dahil işlemlerin süratle yapılmasını sağlar. Anlık Kasa ve Kasiyer Raporları almak, hemen her türlü ERP ile entegre etmek mümkündür.

 

PramytMOBILE :

El Terminalleri ile Mal Kabul, Sayım, Depolar/Şubeler Arası Sevk, Sipariş Toplama, FiyatGör/EtiketBas fonksiyonlarının yapılmasını sağlayan yazılımdır. MİKRO yazılımlar ile tam entegre çalışır. Bir merkez ve terminal başına yüklenen modüllerden oluşur.