Hakkımızda Tepe Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.,

2006 yılından bugüne vermiş olduğu hizmetler ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren donanım ve yazılımları ile uçtan uca çözümler sunmaktadır. Konusunda profesyonellerden oluşan bir kadroya sahip olan şirketimiz; IBM / Toshiba Yeni Nesil POS Yazar Kasa, Elektronik Barkodlu Teraziler, El Terminalleri, Barkod Yazıcıları, Barkod Okuyucuları, Market Otomasyonu, Kafe ve Restoran Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Saha Satış Otomasyonu, Mağaza AVM Programları gibi donanım ve çözümlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır.

MİKRO ERP Yazılımlarına hâkimiyetinin yanı sıra kendi geliştirdiği yazılımlarla bir çok firmanın ihtiyacını karşılayan şirketimiz, bu sektörel çözümleri tescilli PRAMYT markası altında toplamaktadır.

Şirketimiz ilk günden itibaren kaliteye, zamanında teslime, satış sonrası kesintisiz destek hizmetlerine verdiği önem ile kısa sürede Bilişim ve Perakendecilik Sektörlerinde tanınmış ve bu ilkelerinden ödün vermeyerek haklı bir yer edinmiştir.

Tepe Bilişim Ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve güvenden dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam etmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımla,  

Mustafa KOCAKAYA
Genel Müdür

Vizyonumuz;

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan işletme-çalışan-müşteri üçlüsünün uyumunun bilincinde olarak; çalışanı ve müşterisi mutlu, kaliteli ürünlerle verimlilik sağlayan çözümler sunan, malının ve sözünün arkasında, ülkesinin genel verimliliğine katkı sağlayan bir şirket olmak.

Misyonumuz;

Ayrıcalıklı hizmetler sunan, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile anılan, teknolojiyi yakından takip eden, empati yaparak düşünen, yenilikçi bir ekip olarak “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” sağlamak.

Otomasyonun önemini anlayan ve amaçları için teknolojinin bütün imkanlarını kullanmak isteyen kişi ve kurumlar için çalışıyoruz.

Kişi ve kurumların ihtiyaçlarını, tek merkezden güvenli ve kolay bir şekilde elde edebilmeleri için çalışıyoruz.

  • Güven – Tecrübe – Kalite
  • Satış sonrası hizmet
  • Verimlilik
  • Çalışkan kadro
  • Hız – Kolaylık…
0

İş Ortağı

0

Bayi

100

Yazarkasa

100

Sistem Terazisi