Hakkımızda

Tepepos (11)


Hakkımızda

Tepe Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti., 15 yılı aşkın süredir vermiş olduğu hizmetler ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

 

Kurulduğu günden itibaren donanım ve yazılımları ile uçtan uca çözümler sunmaktadır. Konusunda profesyonellerden oluşan bir kadroya sahip olan şirketimiz; IBM / Toshiba Yeni Nesil POS Yazar Kasa, Elektronik Barkodlu Teraziler, El Terminalleri, Barkod Yazıcıları, Barkod Okuyucuları, Market Otomasyonu, Kafe ve Restoran Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Saha Satış Otomasyonu, Mağaza AVM Programları gibi donanım ve çözümlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır.

 

MİKRO ERP Yazılımlarına hâkimiyetinin yanı sıra kendi geliştirdiği yazılımlarla bir çok firmanın ihtiyacını karşılayan şirketimiz, bu sektörel çözümleri tescilli PRAMYT markası altında toplamaktadır.

 

Şirketimiz ilk günden itibaren kaliteye, zamanında teslime, satış sonrası kesintisiz destek hizmetlerine verdiği önem ile kısa sürede Bilişim ve Perakendecilik Sektörlerinde tanınmış ve bu ilkelerinden ödün vermeyerek haklı bir yer edinmiştir.

 

Tepe Bilişim Ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve güvenden dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam etmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Saygılarımla,  

Mustafa KOCAKAYA
Genel Müdür