New Project (2)

e-Dönüşüm Nedir?

e-Dönüşüm, dijitalleşen tüm süreçlere paralel olarak kamu işlemlerinin de online (internet üzerinden) olarak gerçekleştirilebilmesini kapsıyor. e-Dönüşüm sürecinin en önemli adımlarından sayılabilecek e-Devlet sayesinde kamu kurumlarının tebliğleri ve şirketlerin finansal durumları gibi veriler, internette yayımlanmaya başladı.

e-Dönüşüm Çözümleri Neler?

e-Fatura

e-Fatura çözümü, yönetim sistemlerinde düzenlenen elektronik faturaların kontrol, alıcısına gönderim, durum takibi, alım ve kayıt süreçlerini tek kaynaktan yöneten, zincir işletmeler için merkezi yönetim imkanı sunan; kullanıcı dostu arayüzü ve sektöre özel fonksiyonları sunuyoruz

e-Arşiv

Yazılımımız kullanan işletmeler, desteklenen kanallarda üretilen e-arşiv faturalarının Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine gönderimi ve alıcılarına e-posta olarak iletilmesi süreçlerini yönetebilir.

e-İrsaliye

e-İrsaliye Çözümü, mal hareketlerinin elektronik ortamda düzenli bir şekilde izlenmesi amacıyla fiilen kağıt ortamda düzenlenmekte olan “sevk irsaliyesi” belgesinin, elektronik ortamda düzenlenmesi, alıcısına elektronik ortamda iletilmesi ve elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine ilişkin yapılan düzenlemeleri kapsar.

e-Defter

e-Defter çözümü ile GİB tarafından belirlenen standartlarda oluşturulmuş muhasebe fişi kayıtlarından e-Defter oluşturma, e-Defter beratı oluşturma, e-Defter ve beratının mükellefin e-imzası ya da mali mühür ile onaylanması, GİB tarafından onaylanan beratların sisteme tekrar alınması ve görüntülenmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Dönüşüm Sistemlerini Kimler Kullanmalı?

e-Fatura, e-Defter ve diğer tüm e-Dönüşüm sistemleri, perakendeden, yiyecek & içecek işletmeciliğine, anonim, limited, gerçek ve şahıs şirketi unvanına sahip tüm mükellefler e-Dönüşüm sistemlerini kullanılabilir. Cirosu 5 milyon TL üzeri olan şirketlerin e-Fatura kullanması zorunlu olmakla birlikte e-Faturaya geçmek için bir ciro kotası yoktur. İsteyen işletmeler, gönüllü başvuru ile aynı şekilde e-Faturaya geçiş yapabilir.

Yazılımlarımızla ilgili bilgi almak istermisiniz?​

Ürünlerimiz, Yazılımlarımız ve Hizmetlerimizle ilgili bili almak için bizi arayın, yazın, tıklayın sizi arayalım…