Pramyt

 


Pramyt

Pramyt perakende sektörü için tasarlanmış, Şube > Merkez ilişkisini kesintisiz sağlayan bir yazılımdır.
Mikro ticari yazılımlar ile entegre çalışabilen ve şubelerin tüm arka ofis ihtiyaçlarını görmesine olanak sağlayan yapı kurgulanmıştır.
Şube merkez entegrasyonu ile çok şubeli noktalarda anlık olarak işlemlerin merkeze aktarılmasını ve raporlanmasını sağlar.
Ticari yazılım - Şube, Pos Satış (Yazar Kasa) kanadı arasında köprü görevi yapan çok yönlü bir muhasebe yazılımıdır.

 

Pramyt'in Yetenekleri

Pramyt Şube Programı Pramyt Merkez ve Merkez Ticari Yazlımı (Mikro Netsis Vega v.s) ile entegre çalışan merkez tarafından izin verilen yetkilerde ticari programdan bilgileri kendi üzerine çeken,bu bilgileri analiz edip etiket basan,terazi ve yazarkasa dosyalarını oluşturup terazi ve pos kasalara aktaran,online kasa sayesinde pos kasalardan gelen satış verilerini anında raporlayabilen,anlık ürün bazlı fiş detaylı,müşteri detaylı,saat detaylı ve daha bir çok raporla zenginleştirilmiş bir yazılımdır.

Ayrıca kasa alma modülü ile kasiyerlerin gün sonu işlemlerini kolayca takip edeceğiniz bu kayıtları raporlayabileceğiniz ve merkeze aktarabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Müşteri kayıtlarını CRM’e girebilir kasaya aktarabilir ve raporlayabilirsiniz. Online kasa sayesinde kasadan yapılan satışları anında Pramyt şube ve Pramyt Merkez’e aktarıp raporlanması sağlanmaktadır.

Ayrıca merkez tarafından bildirilen fiyat değişikliği işlemlerinde şube kanadında uyarıcı olarak görev yapmaktadır. Online Kasa sayesinde anlık cironuzu görebilir ayarladığınız parametrelerle gün sonu işlemleri otomatik olarak kendiliğinden yapılır.Örneğin IBM kasalar için istediğiniz saatte ticari program için satış dosyası oluşturulup bu dosyanın merkeze aktarılması sağlanır ve bilgisayar otomatik olarak kapanır.

 

Pramyt Merkez

PramytMerkez Yazılımı Online kasa yazılımı sayesinde gelen satış verilerinin raporlanmasını  sağlar. Online olarak şubelerinizdeki ciroları görebilirsiniz.
İstediğiniz detaylarda raporlar alabilir dış ortamlara aktarabilirsiniz. (Excel vs.) Fiyat değişikliğinin  sizin isteğinizle ve sizin istediğiniz şubelere gitmesini sağlayabilirsiniz.  

Şubelerce girilen kasa işlemlerini toplu bir şekilde kontrol edip ödeme ve harcamaları ticari yazılımınıza entegre edebilirsiniz. (Mikro) Kasiyerlerin fiş iptalleri ürün iptalleri vs. işlemleri toplu veya mağaza detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ticari programınızda bulunmaya çeşitli raporlara Pramyt Merkez sayesinde ulaşabilirsiniz. Müşteri kayıtlarını girerek CRM programı olarak da kullanabilirsiniz.

Müşteri kayıtlarını şubelere ve yazar kasalara aktarılmasını Fortuna sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Stok seçimli f detaylı rapor ile seçtiğiniz ürünün hangi fişlerde kaç defa veya hangi müşteriye satıldığı gibi ayrıntıları görebilir ilgili fişin tamamını aynı anda raporlayabilirsiniz. Kısacası Fortuna sizin için her ayrıntıyı  düşünerek yapılmış bir yazılımdır.

 

Pramyt Şube

IBM, İnter, Escort, Hugin ve NCR yazar kasalarla haberleşebilen arka ofiste ticari program olarak Mikro V10-V11-V12-V14, Netsis ve Vega ticari yazılımı ile entegre çalışan mağazanın raporsal ihtiyaçlarını görebileceği bir yazılımdır.