Market Otomasyonu

Market Otomasyon Sistemi

Marketler perakende satış işleminin en yoğun olduğu ve barkod otomasyon sistemine en çok ihtiyaç duyulan ticari yerlerdir. Tepe Bilişim marketlere özel otomasyon sistemiyle en yoğun olan halk günlerinizde dahi sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunmaktadır.

Bilgisayar bilgisi az olan birinin bile kolaylıkla öğrenebileceği market programı, günlük işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Sistem, marketinizde bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle başlamakta ve size birçok yönden avantajlar sağlamaktadır.

 


  1. Barkod Otomasyon Sistemi

    Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz. El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz. Deponuzdaki ürünler için optimal seviyeler belirleyerek minimum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programızı ayarlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz. Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz. Personel takibi yapabilir, banka, çek, senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.